ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6285288
nr 628 5288
1800-tal, höjd: 34
Kondition: bemålad, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 mars 2010
kl 18:50:53
1.000 kr
500 kr
600 kr